en ru
image image bg_history

ЕКСПЕРТ ЛИКВИДАЦИЯ ИМУЩЕСТВЕНИ ЩЕТИ

За Ликвидационнен център - гр. Бургас ЗАД "АРМЕЕЦ" търси

imageРегион: Бургас

Основни отговорности:

  • Образуване, окомплектоване и приключване на ликвидационни преписки;
  • Извършване на огледи по заведени претенции за щети по полици имуществено застраховане и селскостопанско застраховане;
  • Изискване, обработка и администриране на документация;
  • Изготвяне на експертни становища и доклади относно основателността и размера на щетата;
  • Работа с прилежащите информационни системи;
  • Интензивен контакт с клиенти;
  • Водене на писмена кореспонденция;

Изисквания:

  • Образование: висше икономическо или техническо образование, специалност - строителен или машинен инженер, застраховане или друго подходящо;
  • Професионален опит на подобна позиция минимум 2 години;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Организираност, инициативност и подреденост;
  • Добра концентрация и умение за подреждане на приоритети и спазване на срокове;
  • Отлични комуникативни умения – ежедневна комуникация с клиенти;
  • Лоялност и конфиденциалност;
  • Отговорност и прецизност;
  • Познаване разпоредбите на Кодекса на застраховане и общите практики в процеса на ликвидация на щети по имуществени застраховки;
  • Шофьорски опит.

    Компанията предлага:
  • Възможност за професионално развитие и утвърждаване във водеща застрахователна компания;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Коректност и лоялност в замяна на Вашите.

    Необходими документи изпратете на и-мейл: hr@armeec.bg:
  • Актуална автобиография със снимка;
  • Кратко мотивационно писмо.

Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.