en ru
image image

ЕКСПЕРТ ЗАСТРАХОВАНЕ НА ОТГОВОРНОСТИ И ИМУЩЕСТВЕНО ЗАСТРАХОВАНЕ

ЗАД "Армеец" обявява конкурс за длъжността "Експерт застраховане на отговорности и имуществено застраховане".

imageРегион: София

Описание на позицията:

  • Оценка на риска и офериране на застрахователни продукти от клас Отговорности и Имуществено застраховане;
  • Издаване на котации и застрахователни полици в рамките на оторизацията;
  • Обслужване на корпоративни и индивидуални клиенти при сключване на застрахователни полици;
  • Обработка и регистриране на документи в информационните системи на Дружеството;
  • Оказване на обща методическа помощ и извършване на последващ контрол на застрахователни полици, обработени в агенциите на ЗАД „Армеец“ в страната и от застрахователни посредници;
  • Поддържане на ежедневна комуникация със застрахователни посредници и служители на компанията;
  • Изготвяне на справки и анализи;
  • Участие в проекти по развитие на продуктите и кръстосани продажби.

Основни изисквания:

  • Висше икономическо образование, степен магистър, специалност „Застраховане и социално дело” или друго висше образование;
  • Професионален опит в областта на аквизицията на застраховането миниум 3 години, в частност – застраховки "Финансови рискове", „Обща гражданска отговорност“, „Професионални отговорности” и „Имуществено застраховане“;
  • Опит при директна работа с клиенти и изготвяне на оферти;
  • Много добро ниво на английски език – писмено и говоримо, втори чужд език е предимство;
  • Отлични презентационни и комуникативни умения;
  • Висока мотивация за работа и желание за професионално развитие;
  • Отговорност и организираност;
  • Много добра компютърна грамотност, практически опит с Excel и PowerPoint е предимство.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд;
  • Професионална реализация във водеща застрахователна компания;
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с дейността.

Необходими документи:

  • Кратко мотивационно писмо;
  • Актуална автобиография със снимка.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете необходимите документи на и-мейл: hr@armeec.bg, като посочите позицията, за която кандидатствате.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД „Армеец“,  действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на лични данни.

Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.