en ru
image image

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ за дирекция "Финансово-счетоводна дейност"

ЗАД "Армеец" обявява конкурс за длъжността "Оперативен счетоводител за дирекция "Финансово-счетоводна дейнсот".

imageРегион: София

Основни отговорности:

  • Обработва своевременно счетоводните документи;
  • Отразява текущо счетоводните операции;
  • Отговаря за спазването на действащите закони и подзаконови нормативни актове;
  • Отговаря за правилното и точно изпълнение на финансовите задължения;
  • Изготвя текущи справки за нуждите на Ръководството;
  • Организира съхраняването и ползването на счетоводния архив;
  • Следи за промени в законодателството и произтичащите от това задължения за Дружеството.

Изисквания:

  • Висше икономическо образование, степен бакалавър или магистър, специалност "Счетоводство" или "Финанси";
  • Отлично познаване и прилагане на счетоводното, данъчното и осигурителното законодателство;
  • Практически опит като Счетоводител минимум 2 години;
  • Отлично познаване и практически опит в областта на счетоводното отчитане на застрахователната дейност;
  • Познаване и работа с МСС е предимство;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Владеене на английски език – писмено и говоримо е предимство;
  • Отговорност и прецизност при работа с документи и заложени срокове;
  • Добра концентрация и умение за подреждане на приоритети;
  • Висока мотивация и умения за работа под напрежение;
  • Отлични комуникативни способности.

Компанията предлага:

  • Възможност за професионално утвърждаване и развитие;
  • Конкурентни условия на труд.

Необходими документи:

  • Кратко мотивационно писмо;
  • Актуална автобиография със снимка.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля, изпратете необходимите документи на и-мейл: hr@armeec.bg, като посочите позицията, за която кандидатствате.

Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД "Армеец",  действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.